herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
grafika
Weryfikacja szczegółowa

Do weryfikacji szczegółowej zakwalifikowanych zostało 116 projektów. Do 22 maja urzędnicy z wydziałów merytorycznych bardzo dokładnie sprawdzą projekty pod względem prawnych i technicznych/technologicznych możliwości realizacji projektu, kosztorysu, własności terenu, itd. W tym czasie będą się kontaktować z projektodawcami (mailowo lub telefonicznie), jeśli okaże się, że projekt w jego oryginalnej formie nie może być wykonany i konieczne będą zmiany. Projektodawca na zaakceptowanie zmian będzie miał 4 dni robocze od dnia przekazania informacji. Jeżeli projektodawca nie wyrazi zgody na zmiany lub nie odpowie w terminie, wówczas jego projekt zostanie zweryfikowany negatywnie.

Sprawdzone projekty trafią do Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Białołęka, który może zwrócić projekt do ponownej weryfikacji, jeśli jego ocena będzie budzić wątpliwości.

Ostateczny wynik weryfikacji koordynator ds. budżetu partycypacyjnego przekaże projektodawcy drogą mailową lub telefonicznie najpóźniej do dnia 29 maja.

Projekty, które zostały dopuszczone do głosowania (kliknij, aby powiększyć)

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
21597938
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg