herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Zima w mieście
grafika
Termin:
Od 19-01-2015, 8:00
Do: 30-01-2015
Kategoria:

Zapisy w dniach 15–23 i 29-31 grudnia br. oraz 7–14 stycznia 2015 r. w sekretariatach szkół biorących udział w akcji.

Jak co roku Urząd Dzielnicy Białołęka zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w programie "Zima w Mieście 2015" organizowanym na terenie naszej dzielnicy w terminie 19 – 30 stycznia 2015 r.

Tej Zimy w Dzielnicy Białołęka w szkołach podstawowych zostanie uruchomionych aż dwanaście feryjnych placówek edukacyjnych, czynnych pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -17.00 oferując dzieciom wypoczynek stacjonarny. W placówkach dzieciom zapewniamy opiekę, wyżywienie oraz ciekawą ofertę programową pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Bogaty program to zajęcia sportowe, rekreacyjne, artystyczne, edukacyjne, muzyczne kulturalne oraz liczne wycieczki, konkursy. Oferta jest bardzo urozmaicony oraz dostosowany zarówno do wieku jak i zainteresowań uczestników, a udział w zajęciach jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń (złożenie opłaconej karty).

Warunkiem udziału w Zima w Mieście jest złożenie Karty Uczestnika oraz uiszczenie opłaty za wyżywienie w wysokości 7 zł za dzień, gotówką w sekretariacie szkoły prowadzącej Feryjną Placówkę Edukacyjną.

Uczestnik programu otrzymuje dwa posiłki, w tym jeden ciepły. W FPE posiłki otrzymują wszyscy uczestnicy zajęć. Wyjątek stanowią dzieci, które nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (zaświadczenie), korzystają z posiłków przyniesionych z domu. Z odpłatności za posiłki zwolnione są dzieci korzystające z bezpłatnych lub częściowo płatnych posiłków w ciągu roku szkolnego na mocy decyzji dyrektora szkoły lub Ośrodka Pomocy Społecznej, na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły. Dzieci, które nie mogą korzystać z wyżywienia zbiorowego ze względu na wskazania lekarskie (zaświadczenie), nie wnoszą opłat za posiłki.

Zwroty opłat za niewykorzystane przez dziecko posiłki dokonywane będą po zakończeniu edycji programu, na pisemny wniosek rodzica ze wskazaniem dni nieobecności dziecka. Na zasadach określonych przez placówki.

W szkołach uczestniczących w akcji sprawowana będzie także opieka nad dziećmi 6-letnimi, chodzącymi do szkolnych oddziałów przedszkolnych, ale nie w ramach programu Zima w Mieście. Dla dzieci z tych oddziałów obowiązuje inna opłata za posiłki (szczegółowych informacji udzielą szkoły).

Lokalizacja
Lokalizacja
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
21147526
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg