herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Rajdowy KJS Puchar Wiosny
grafika
Termin:
Od 18-04-2015
Do: 19-04-2015
Kategoria:

Będzie to druga runda Pucharu Automobilklubu Polski oraz druga runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów PZM, w której będzie można zdobyć punkt do licencji RN. Impreza umożliwi również zdobycie cennego doświadczenia i wprowadzi uczestników w klimat profesjonalnych rajdów.

Podczas dwóch dni rywalizacji rozegrana będą: wieczorna próba w sobotę oraz w niedzielę odcinek na torze o maksymalnej długości 2,5 km i odcinek o długości 1,2 km na wyłączonej z ruchu, drodze publicznej na Białołęce. Niedzielne próby, poprzedzone porannym zapoznaniem z trasą (jednokrotny przejazd wg harmonogramu), będą pokonywane trzykrotnie, z użyciem profesjonalnego sprzętu chronometrażu PZM i przy pełnym zabezpieczeniu.

Bazą tegorocznej imprezy będzie ponownie Urząd Dzielnicy Warszawa Białołęka, przy ul. Modlińskiej 197. Tam zlokalizowane będzie biuro i w sobotę odbędzie się odbiór administracyjny i badanie kontrolne. Wieczorem o godz. 18.00 start honorowy z rampy na terenie Autodromu Automobilklubu Polski.

W KJS może wziąć udział każdy, kto posiada prawo jazdy kategorii B, pilota (min. 17 lat), kaski, obowiązkowe ubezpieczenie OC i NNW oraz samochód z ważnym badaniem technicznym, spełniający wymogi regulaminowe KJS.

Pojemność trasy: 80 załóg, klasyfikowanych według pojemności silnika. Serdecznie zapraszamy kierowców licencjonowanych i rajdowe legendy, dla których przewidujemy stworzenie odrębnej klasyfikacji.

Zgłoszenia:

Wypełniony formularz zgłoszenia, wraz z potwierdzeniem wpłaty wpisowego, należy wysyłać od 2 do 16 kwietnia (czwartek) godz. 20.00, na adres: m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl

Do zobaczenia na trasie KJS!

Dla najlepszych przewidujemy puchary i nagrody rzeczowe.


Więcej na stronie http://www.automobilklubpolski.pl/

Lokalizacja
Lokalizacja
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
21169260
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg