herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
grafika
Wspieramy przedsiębiorców z Białołęki

Sytuacja epidemiczna w Polsce i na świecie znacząco ogranicza działalność przedsiębiorców, którzy coraz częściej borykają się z brakiem zleceń. Stworzyliśmy już listę lokali gastronomicznych na Białołęce, które oferują jedzenie na wynos lub z dowozem do domu.

Szukasz firmy, która zrealizuje Twoje zlecenie/usługę bez konieczności bezpośredniego kontaktu? Poniżej przygotowaliśmy* bazę lokalnych przedsiębiorców z Białołęki oferujących różnorodne usługi, często bez konieczności kontaktu osobistego, zlokalizowanych na terenie dzielnicy - tak by ograniczyć do minimum poruszanie się.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail:   , podając w nim nazwę firmy i adres, dane kontaktowe oraz krótki opis prowadzonej działalności. 

*Urząd wyłącznie pośredniczy w kontakcie między przedsiębiorcami a mieszkańcami i nie odpowiada za treści przekazywane przez firmy.

AGPOL BIURO RACHUNKOWE A. ODIAS
ul. Modlińska 310/312 (Fort Piontek)
e-mail:
tel: 533 332 778, 533 329 088

Jesteśmy lokalna firmą działającą od 15 lat na lokalnym rynku, jesteśmy w stanie bez bezpośredniego kontaktu (tj. drogą mailową bądź telefoniczną) zaoferować pełne usługi księgowe, rozliczenia roczne, pomoc w zakładaniu firmy, pomoc w składaniu wniosków. Zapraszamy do współpracy.

Barbara Mikołajczyk - Szkoła Językowa EARLYSTAGE
ul. Czarnocińska 16
e-mail:
tel: 698 035 373
https://earlystage.pl/pl/szkola/bialoleka-iv 

Prowadzimy kursy online języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat.

Biuro Rachunkowe Only Tax onlytax.pl
ul. Maciejewskiego 1 lokal U1
e-mail:
tel: 533 223 321
https://onlytax.pl
godziny otwarcia: kontakt w godz 9.00-17.00, a w poniedziałki do 19.00

Oferujemy usługę bezkontaktowego rozliczenia PIT, ale również bieżących rozliczeń Państwa firmy. Wszystkie sprawy możemy załatwić poprzez telefon, e-mail bądź video konferencję. Również pomożemy i przygotujemy dokumenty do założenia firmy i będziemy ją rozliczać. Na chwilę obecną nasze usługi świadczymy w pełni bez kontaktu osobistego, ale na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy z nami.

Centrum Edukacyjne Matplaneta Białołęka
ul. Myśliborska 98 G oraz w szkołach podstawowych
e-mail:
tel: 517 900 369
https://www.matplaneta.pl/
https://www.facebook.com/matplanetabialoleka/

Matplaneta działa na terenie dzielnicy Białołęka od 7 lat. W naszych Centrach Edukacyjnych uczy się ok 3000 uczniów.Matplaneta to miejsce, w którym dzieci poznają matematykę, logikę i programowanie ze strony, jakiej jeszcze nie znały. Wykorzystując zasady neurodydaktyki, stawiamy dzieciom intrygujące pytania, które pobudzają do myślenia, stawiania hipotez i poszukiwania odpowiedzi. W Matplanecie uwaga uczniów skierowana zostaje na omawiane zagadnienie w odniesienie do rzeczywistej sytuacji, przez co wszystkie zajęcia są bardzo interesujące. W naszych centrach uczniowie zdobywają umiejętności wykorzystywania przedmiotów ścisłych w praktyce, dzięki czemu zrozumienie ich nie sprawia im trudności. W Matplanecie każde zajęcia mają swój własny opracowany scenariusz i są dopasowane do potrzeb ucznia. Dlatego zajęcia w Matplanecie są przeznaczone dla wszystkich uczniów, nie tylko dla tych uzdolnionych matematycznie. Nasz program zajęć oraz metody pracy zostały opracowane w oparciu o koncepcje Math Circle profesorów Kaplanów z Uniwersytetu Harvard. Prowadzimy zajęcia online dla dzieci:
MATEMATYKA
4-5 lat grupa Fermat
6-7 lat grupa Pascal
8-9 lat grupa Pitagoras
10-11 lat Euler
12-13 Gauss
14-15 Cauchy
Kurs Ósmoklasisty- kurs przygotowujący do egzaminu z matematyki
Wyciagarka- program zajęć dodatkowych kompensacyjnych

PROGRAMOWANIE
Programowanie na tabletach
Programowanie dla dzieci w wieku 5-6 lat- ScratchJr, Minecraft
Programowanie dla dzieci w wieku 7-9 lat- Scratch, Minecraft
Programowanie dla dzieci w wieku 10-15 lat- Minecraft – zmieniamy zasady gry”– Minecraft Education Edition, Kodu Game Lab., Microsoft Small Basic, Python, Java, JavaScript, Visual Basic.NET, czy C# (w Unity).
„Gry mobilne”
„Sztuczna inteligencja” – zaprogramujemy sztuczną inteligencję

Opel Nexteam
ul. Modlińska 57a
tel.: 519 40 40, serwis door-to-door 519 40 50
opel.nexteam.pl

Firma Opel Nexteam to rodzinna firma i zajmuje się obsługą pojazdów marki Opel jak i nie tylko. Jesteśmy w stanie ubezpieczyć każde auto i każdą markę. W tych ciężkich chwilach świadczymy usługę door - to - door serwis, bez wychodzenia z domu naprawimy Ci auto. Jest także u nas możliwość dezynfekcji auta poprzez wyozonowanie jego wnętrzna. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę. Chętnie doradzimy i wesprzemy w tej niecodziennej sytuacji.

pnq 3d print studio
ul. Brzeziny 28
e-mail:
tel: 501 559 758
www.facebook.com/pnq3dprint

Zajmuję się usługami projektowania i  druku elementów w technologii druku 3d.
Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem.

Premiera_V
ul. Światowida 18 (w Carrefour Market)
e-mail:
tel. 600 882 614
www.fotomobil.pl

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów, biznesowe, portretowe. Zdjęcia można dostarczyć przez Internet. Studio zostało tak przystosowane aby zapewnić bezpieczeństwo osobom fotografowanym i fotografującym.

PRO-CONCEPT
ul. Berensona 32G/1
e-mail:
tel: 694 628 771

Jesteśmy producentem wysokiej jakości moskitier ramkowych do drzwi i okien. Nasze produkty cechują się duża wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Nie musisz już wychodzić z domu a Twoje moskitiery zostaną do Ciebie dostarczone pod drzwi – sam je możesz zainstalować!
Co należy zrobić, aby zamówić? Skontaktuj się z nami pod numerem 694 628 771, a poinstruujemy Cię jak dokonać pomiaru okna. Podaj nam wymiary. Dostarczymy gotowe moskitiery pod Twoje drzwi. Zainstaluj moskitiery w 3 minuty i gotowe.

Redder Ubezpieczenia
ul. Modlińska 197 (Urząd Dzielnicy Białołęka)

tel. 604334784
www.redder.pl
https://www.facebook.com/redderpl/

Ubezpieczamy: samochody, domy, mieszkania, firmy, NNW etc. Wszystkie formalności załatwiamy mailem. W razie potrzeby działamy stacjonarnie, przyjmujemy płatności kartą/przelewem/gotówką.

Stallove
ul. Jabłoni 14
e-mail:
tel: 602 306 336
FB: @Stallove14
www.stallove.pl

Firma Stallove specjalizuje się w: piaskowaniu metali i drewna, szkiełkowaniu, pracach naprawczych w domu, polerowaniu metali, odświeżaniu ogrodzeń, opróżnianiu piwnic i garaży, renowacji i naprawy urządzeń, piaskowaniu karoserii, ram i podwozia, zabezpieczeniu antykorozyjnym, spawaniu, ozonowaniu pomieszczeń i samochodów, lakierowaniu metali i drewna.

S.T. MEDIA Tomasz Szczypek
ul. Szamocin 9C
e-mail:
tel: 607 160 102
stmedia.pl
FB: @infostmedia

Dostarczamy profesjonalne urządzenia interaktywne i prezentacyjne dla placówek oświatowych, klientów biznesowych i jednostek budżetowych. Zapewniamy również kompleksowy montaż i szkolenia. Wyposażamy szkoły m.in. w monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, cyfrowe laboratoria przyrodnicze, multimedialne programy edukacyjne, roboty i klocki interaktywne, tablice ścienne suchościeralne, itp.
W związku z koniecznością nauki zdalnej w szkołach przygotowaliśmy specjalną ofertę na komputery i interaktywne oprogramowanie dla uczniów i nauczycieli.
Zapraszamy na naszą stronę sklepu internetowego i do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

 Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
19043694
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg