herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
grafika
Zapisy na dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkole

Do 7 kwietnia 2020 r. do godz. 24.00 trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie zapisów na dyżury wakacyjne. Aby zarejestrować wniosek dziecka należy skorzystać z opcji "Zaloguj się"

Tylko rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej mogą dokonać rejestracji wniosku w systemie.

***

W obecnej sytuacji epidemicznej rodzice nie składali w placówkach wniosków o wydanie hasła dostępu do systemu zapisów na dyżur wakacyjny. W dniach 23 - 25 marca br. dyrektorzy przedszkoli i szkół przekazywali rodzicom na adresy mailowe hasła dostępu.

Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 (czyli tacy, którzy zmianiają przedszkole dziecka lub zapisują do szkolnej "zerówki") korzystają z hasła nadanego w systemie elektronicznej rekrutacji.

Od 25 marca br. rodzice wypełniają wniosek na dyżur wakacyjny jedynie w elektronicznym systemie zapisówNie muszą dostarczać wersji papierowej wniosku do przedszkola/szkoły.

ZASADY REKRUTACJI

 1. Z opieki wakacyjnej mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające do przedszkoli
  i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez
  m.st. Warszawę oraz przedszkoli biorących udział we wspólnej z miastem rekrutacji.
 2. Zapisy na dyżur prowadzi się z wykorzystaniem systemu elektronicznego - obowiązują te same zasady, terminy i kryteria zapisów.
 3. We wniosku o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny można wskazać dowolną liczbę przedszkoli/oddziałów przedszkolnych.
 4. Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci uczęszczające do danego przedszkola/oddziału przedszkolnego, a następnie dzieci z innych przedszkoli
  i oddziałów przedszkolnych w dzielnicy.
   Na wolne miejsca przyjmowane są dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z innych dzielnic.

Opieka wakacyjna w każdym z dyżurujących przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach będzie organizowana w ramach trzech turnusów. Rodzice mogą wybrać cały turnus/turnusy lub poszczególne tygodnie.

Na Białołęce dyżury prowadzą poniższe przedszkola i szkoły podstawowe:

Przedszkola niepubliczne realizujące zadanie publiczne z zakresu wychowania przedszkolnego same, w porozumieniu z Radą Rodziców ustalają termin przerwy wakacyjnej, o czym również samodzielnie informują rodziców. Przedszkola te nie sa objęte elektronicznym systemem rekrutacji prowadzonym przez Biuro Edukacji.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18616625
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg