herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
grafika
Weryfikacja projektów

Weryfikacja projektów zgłoszonych w 6. edycji budżetu partycypacyjnego prowadzona była kilkustopniowo; najpierw projekty sprawdzali koordynaotrzy dzielnicowi pod względem formalnym, następnie urzędnicy merytoryczni oceniali pomysły m.in. pod kątem możliwości realizacji w jeden rok, szacowali koszty i zgodność projektu z prawem, kompetencjami dzielnicy oraz z planami miejscowymi. Następnie projekty zweryfikowane negatywnie zostały ponwnie ocenione i trafiły do Dyrektora koordynatora ds. kultury i komunikacji społecznej.

Efektem są:

- 113 projektów ocenionych pozytywnie i zakwalifikowanych do głosowania

- 47 projektów zwerifkowanych negatywnie

Niektóre projekty ich autorzy postanowili wycofać (9).

Listę projektów zweryfikowanych pozytywnie znajdziecie pod linkiem: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekty?TaskProposeSearch%5BmainRegionIds%5D%5B%5D=2&TaskProposeSearch%5Bstatuses%5D%5B%5D=5&user=&local=&regional=1&taskGroupId=&oldTaskGroup=null&TaskProposeSearch%5Bkeywords%5D=.

Listę projektów zweryfikowanych negatywnie znajdziecie pod linkiem: https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekty?TaskProposeSearch%5BmainRegionIds%5D%5B%5D=2&TaskProposeSearch%5Bstatuses%5D%5B%5D=-1&user=&local=&regional=1&taskGroupId=&oldTaskGroup=null&TaskProposeSearch%5Bkeywords%5D=.

Oprócz tego są jeszcze projekty o charakterze ogólnomiejskim, wśród których znajdują się również te obejmujące naszą Dzielnicę, i na które będzie można oddawać głosy. Ich lista znajduje się pod linkiem https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekty?TaskProposeSearch%5Bstatuses%5D%5B0%5D=5&TaskProposeSearch%5Bkeywords%5D=&user=&local=&regional=&taskGroupId=&oldTaskGroup=null&TaskProposeSearch_page=2

Głosowanie zacznie się 6 września. 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
20517733
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg