herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Rozchodzi się o dzieci - kampania społeczna Stowarzyszenia OPTA
Opublikowano: 21.10.2020
grafika

W kampanii Stowarzyszenie OPTA wskazuje na ryzyko krzywdzenia dziecka w sytuacji rozwodu rodziców. Wiele par przechodzi przez kryzys rozstania, nie myśląc o jego długofalowych skutkach dla dzieci. Okoliczności rozwodu rodziców niosą dla najmłodszych olbrzymie ryzyko emocjonalnej krzywdy. Trudne emocje towarzyszące rozstającym się parom często nie pozwalają zobaczyć i zabezpieczyć potrzeb dzieci.

W kampanii społecznej Rozchodzi się o dzieci Stowarzeyszenie chce wspierać rodziców w staraniach o ochronę dzieci w czasie i po rozstaniu. Na stronie kampanii specjalistki Stowarzyszenia OPTA mówią o problemach, z którymi mierzą się rozstający się rodzice: jak rozpoznawać potrzeby dzieci w czasie kryzysu rozwodowego, jak oddzielić rolę partnera od roli rodzica, jak rozpoznać sytuacje krzywdzące dla dzieci powodowane przez konflikt okołorozwodowy. Na stronie przygotowana została auto-diagnostyczną ankietę dla rozwodzących się rodziców.

Zachęcamy do korzystania ze strony w pracy z rodzicami w trakcie rozstania. Więcej na https://www.rozchodzisieodzieci.pl/

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
20108374
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
gastro 142-42 (1).jpg
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg