herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Remonty dróg gminnych
Opublikowano: 03.09.2020
grafika

W ubiegłym miesiącu zostały podpisane umowy na realizację remontów dróg gminnych w 2020 r na terenie naszej dzielnicy. W ramach zakontraktowanych prac, zrealizowane zostaną remonty nawierzchni asfaltowych, remonty chodników, a także remont zatoki autobusowej przy ul. Nowodworskiej. Firmy mają czas do 18 grudnia na wykonania wszystkich remontów.

Rozpoczęły się prace przygotowawcze (wzmocnienie poboczy kruszywem) przed położeniem nakładki asfaltowej na ul. Zawiślańskiej. Po zakończeniu robót na ul. Zawiślańskiej wykonawca przeniesie się na ul. Polnych Kwiatów odc: ul. Parowozowa – ul. Piskląt oraz od ul. Wałuszewska ca. 70 m na północny-zachód. W dalszej kolejności przygotowana zostanie ul. Długorzeczna na odc.: nawierzchnia z trylinki (od strony ul. Kobiałka) – ul. Płochocińska. Od wtorku 8 września, w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych na ww. ulicach zostaną wykonane nakładki asfaltowe.

W ramach podpisanych umów wyremontowane zostały już chodniki przy ul. Prząśniczek a także przy ul. Annopol (po wschodniej stronie ulicy).

mapa z zaznaczonymi lokalizacjami planowanych remontów ulic gminnych

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18766287
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg