herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Parki do street workoutu już otwarte
Opublikowano: 29.07.2015

Najlepsi polscy zawodnicy, najtrudniejsze figury akrobatyczne i mnóstwo chętnych do naśladowania – tak wyglądało otwarcie Street Workout Parku na Magicznej. Pokaz uświetnił także występ pań ćwiczących efektowną dyscyplinę - pole dance.

Parki drążkowe – bo taka jest polska nazwa, powstały w na terenie rekreacyjno – sportowym przy ul. Magicznej oraz w parku przy ul. Strumykowej. Inwestycja jest efektem współpracy pomiędzy entuzjastami street workoutu oraz zarządem dzielnicy Białołęka. Każdy z parków drążkowych zajmuje powierzchnię ok. 100 m2, na której znajdują się drążki, poręcze, drabinki i rurki do pole dance’u. Urządzenia zostały wykonane ze specjalnego materiału i pokryte specjalistyczną farbą, aby miały odpowiednią chwytliwość  (nie były ani za śliskie, ani zbyt szorstkie). Cała inwestycja kosztowała 79 tys. złotych, została zrealizowana ze środków Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Street Workout to uliczna odmiana kalisteniki, czyli treningu siłowego,  kształtująca mięśnie, równowagę, zwinność i koordynację z wykorzystaniem masy ciała.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18043584
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg