herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
22. Bieg Niepodległości
Opublikowano: 30.10.2019
grafika

W poniedziałek, 11 listopada przypada 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Oprócz uroczystych obchodów, Białołęka będzie świętować ten jubileusz na sportowo. Impreza skupiająca biegaczy w każdym wieku, w tym roku zyskała nową kategorię – dzieci z niepełnosprawnością ruchową.

- Białołęcki Bieg Niepodległości ma już swoją wieloletnią tradycję i rzeszę wiernych uczestników oraz kibiców. Niepowtarzalna atmosfera, duch sportowej rywalizacji i radość z uczestnictwa w tym  wydarzeniu, każdego roku ściągają do białołęckiej Choszczówki mieszkańców w każdym wieku   – mówi Grzegorz Kuca, Burmistrz Dzielnicy Białołęka.

W tegorocznej edycji biegu przewidziano 12 kategorii, w tym nowość – kategorię dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową na dystansie ok. 150 metrów. Trasa umożliwia jej pokonanie na wózku inwalidzkim. Inicjatorem tej kategorii jest fundacja Ich Świat.

Start imprezy o godz. 12.00 jest równoznaczny ze startem pierwszej kategorii wiekowej. Dystans do pokonania jest dostosowany do wieku zawodników. Ze względu na dużą popularność biegu, limit miejsc niebawem zostanie wyczerpany. To ostatni moment na zapisy!

Miasteczko biegowe zlokalizowane zostanie na terenie Klubu Dziki Zakątek przy ul. Chlubnej 1a. Udział w biegu jest bezpłatny. Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na stronie: https://b4sportonline.pl/bieg_niepodleglosci_bialoleka/index

Organizatorem wydarzenia jest Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
18043857
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg