logo.png
                 
pl
pl
 
Zakończenie współzawodnictwa sportowego na Białołęce
Opublikowano: 13.06.2019
grafika

Zanim zabrzmi ostatni dzwonek na Białołęce każdego roku odbywa się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w mijającym roku szkolnym. Właśnie zakończyło się podsumowanie LII (52.) Warszawskiej Olimpiady Młodzieży na szczeblu dzielnicowym.

Burmistrz Białołęki, Grzegorz Kuca osobiście pogratulował młodym sportowcom wspaniałych rezultatów, jakie osiągali w ostatnich miesiącach. Podkreślił, że jest dumny z ich sportowych dokonań, z tego, że godnie reprezentowali nasza dzielnicę w zmaganiach na terenie Warszawy, Mazowsza, a nawet w imprezach ogólnopolskich. Na zakończenie życzył młodym sportowcom dalszych sukcesów oraz wspaniałego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Specjalne podziękowania otrzymały dyrekcje szkół, które organizowały finały dzielnicowe WOM w różnych dyscyplinach, a uczniowie z ich placówek mogli się pochwalić sportowymi osiągnieciami. Z kolei nauczyciele wf, którzy aktywnie włączali się w organizowanie zawodów oraz wykazali się sukcesami ze swoimi podopiecznymi, odebrali z rąk burmistrza nagrody rzeczowe. Okazałe puchary oraz nagrody finansowe na zakup sportowego sprzętu otrzymały najlepsze w naszej dzielnicy szkoły podstawowe w kategorii Dzieci oraz Młodzieży (obejmujące również młodzież z dawnych gimnazjów)

W kat. szkół podstawowych (Dzieci) najlepsze okazały się (i nagrody „wywalczyły” sobie):

SP Nr 342 – 1 miejsce

SP Nr 344 – 2 miejsce

SP Nr 314 – 3 miejsce 

Z kolei w kat. Młodzieżowej najlepsze były:

SP Nr 366 – 1 miejsce

SP Nr 368 – 2 miejsce

SP Nr 365 3 miejsce.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
16151586
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg