logo.png
                 
pl
pl
 
Po biegu przez Most 2015
Opublikowano: 15.09.2015
grafika

Miłośnicy biegania 13 września mieli okazję wziąć udział w trzeciej edycji Biegu przez Most. Impreza zgromadziła całe rodziny. Dystans 10 kilometrów pokonywali amatorzy powyżej 16 roku życia, choć nie brakowało rodziców biegnących razem z dziećmi w wózkach.

Bieg z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przygotowanych 1000 pakietów startowych zostało wydanych uczestnikom. Trasa prowadziła przez Białołękę ulicami: Świderską, Nowodworską i przez most im. Marii Skłodowskiej – Curie.

Wśród mężczyzn najszybciej na metę przybiegł Krzysztof Wasiewicz, dystans pokonał w ciągu 32 minut i 32 sekund. Srebrny medal zdobył Paweł Raczyński, natomiast brąz wywalczył Kamil Artyszuk. Wśród kobiet najszybsza okazała się Izabela Parszczyńska pokonując dystans w 36 minut i 19 sekund. Srebro zdobyła Weronika Deresz a brąz - Anna Jakubczak. Pełna klasyfikacja dostępna jest na stronie www.biegprzezmost.pl

Po raz pierwszy w historii Biegów przez Most została przyznana nagroda za premię lotną na odcinku mostu im. Marii Skłodowskiej – Curie. Najszybszy na 800 m fragmencie trasy okazał się Marek Mitrofaniuk, a wśród kobiet Agata Pietraś. Obydwoje dostali w nagrodę tablety. Niektórzy uczestnicy biegu wystąpili w interesujących przebraniach. Najoryginalniej przebrał się trener Białołęckich Lemurów Mateusz Pacholak. Cały bieg pokonał w przebraniu lemura, mając na głowie pluszową głowę maskotki – gratulujemy wytrwałości.

Do obejrzenia film z drona:

https://www.youtube.com/watch?v=wsAEkhaP3dM

Zdjęcia:

http://www.bialoleka.waw.pl/galeria-46-bieg_przez_most_2015.html

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17005799
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg