logo.png
                 
pl
pl
 
Przygotowania do Biegu przez Most - Białołęka 2015 na ostatniej prostej
Opublikowano: 11.09.2015

Ostatnie dni dzielą nas od startu 3. edycji "Biegu przez Most". Swój udział w biegu potwierdziło już prawie 1000 osób, co oznacza, że pobijemy rekord uczestników z poprzedniego roku. Niezdecydowani będą mieli ostatnią szansę zapisać się w biurze zawodów. Będzie ono uruchomione w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. van Gogha 1 w sobotę 12 września (godz. 14.00-18.00) oraz w niedzielę 13 września (godz. 8.00-10.30). Każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma m.in. koszulkę techniczną oraz numer startowy z czipem do elektronicznego pomiaru czasu. Wszyscy biegacze, którzy przekroczą linię mety, otrzymają ponadto pamiątkowy medal. Dla pierwszych trzech kobiet i mężczyzn przewidziane są puchary oraz nagrody finansowe.

Nowością podczas „Biegu przez Most” będzie specjalna lotna premia. Na zawodnika i zawodniczkę, którzy odcinek na moście z lewego na prawy brzeg Wisły pokonają najszybciej, czekać będą tablety. Jedynym warunkiem jest ukończenie całego biegu. Dodatkowa nagroda (również tablet) trafi do najbardziej oryginalnie przebranego uczestnika zawodów.

Tegoroczna trasa ma atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki (PZLA) co zapewnia bicie oficjalnych rekordów życiowych. Pomocne w osiągnięciu dobrego czasu będzie dyktowanie tempa od startu do mety przez pacemakerów na czasy: 40, 45, 50, 52.30, 55, 57.30 i 60 minut. Pacemakerem na czas 57.30 minut będzie Burmistrz Białołęki - Piotr Jaworski.

Start będzie znajdował się przy ul. van Gogha (obok Białołęckiego Ośrodka Kultury) i będzie prowadził ulicami Świderską – Mehoffera – Odkrytą – (powrót od skrzyżowania Odkryta/H. Ordonówny) – Odkrytą – Mehoffera – Świderską – Mostem Skłodowskiej-Curie – Farysa - Prozy (zawrotka) - Mostem Skłodowskiej-Curie - Świderską – Van Gogha. Zachęcamy do gorącego dopingu zawodników.

Organizacja biegu będzie wiązać się z utrudnieniami. Poszczególne ulice będą zamykane od godziny 10.30 i sukcesywnie otwierane. Najdłużej utrudnienia potrwają w okolicy skrzyżowania Świderska/Porajów/van Gogha gdzie otwarcie planowane jest od godziny 12.30. Poniżej przedstawiamy mapę z trasą biegu i zaznaczonymi zamknięciami i otwarciami ulic. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17005348
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg