logo.png
                 
pl
pl
 
Wybieramy koszulkę na BIEG PRZEZ MOST 2015
Opublikowano: 03.08.2015
grafika

Koszulka biegacza nie tylko powinna być wygodna, w odpowiednim rozmiarze i zapewniać dobrą wentylację. Koszulka integruje całą grupę biegową, więc musi się po prostu podobać. Przygotowując jej projekt chcieliśmy, aby nawiązywała do biegania, aby była „warszawska” oraz miała elementy związane z Białołęką. Otrzymaliśmy 3 graficzne wersje.  Kłopot w tym, że podobają nam się wszystkie, więc o ocenę projektów postanowiliśmy zapytać mieszkańców dzielnicy i uczestników biegu.

Jakie są zatem projekty:

Nr 1 - ciekawie zaprezentowany, typowy biegowy layout.

Nr 2 - podkreśla fakt, że bieg odbywa się w Warszawie (kontury miasta).

Nr 3 – najbardziej oryginalny projekt nawiązuje do symboli Białołęki pokazanych „na wesoło”. Lew znajduje się w herbie dzielnicy, natomiast bocian - nasza promocyjna maskotka - jest symbolem dynamicznego wzrostu liczby dzieci na Białołęce oraz faktu, że bociany u nas naprawdę się zadomowiły.

Oceny można dokonywać poprzez wpisanie w komentarzu do postu numeru preferowanej koszulki. Wzory zostały opublikowane na FunPage’u: Dzielnicy Białołęka https://www.facebook.com/DzielnicaBialoleka , BIEGU PRZEZ MOST https://www.facebook.com/biegprzezmost , oraz głównego sponsora imprezy - Galerii Północnej https://www.facebook.com/galeriapolnocna.

Głosowanie trwa do 14 sierpnia.

BIEG PRZEZ MOST 2015 to trzecia edycja imprezy biegowej dla amatorów (od 16 roku życia) na dystansie 10 km. Odbędzie się w dniu 13 września 2015 r. w godzinach 11.00 – 13.00 na terenie Dzielnicy Białołęka.

Zapisy i szczegółowe informacje na temat biegu: http://biegprzezmost.pl/

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17070726
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg