herb dzielnicy z nazwą.png
                 
pl
pl
 
Bieg przez Most - Białołęka 2015
Opublikowano: 25.06.2015
grafika

Bieg przez Most – Białołęka 2015, 3. edycja imprezy biegowej dla amatorów (od 16 roku życia) na dystansie 10 km odbędzie się 13 września 2015 r. Ruszyły zapisy.

25 czerwca zostało podpisane trójstronne porozumienie w tej sprawie pomiędzy Dzielnicą Białołęka m.st. Warszawy, Partnerem imprezy Galerią Północną oraz wykonawcą, firmą Sport Evolution.

Trasa biegu – po raz pierwszy z atestem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – zostanie poprowadzona ulicami Białołęki oraz mostem im. Marii Skłodowskiej Curie.

Podpisanie porozumienia

Zgłoszenia on-line rozpoczęły się 25 czerwca o godz. 9.00. Każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc zostaną nagrodzeni statuetkami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

– Bieganie to najprostsza i najtańsza forma uprawiania sportu, dostępna dla każdego, poprawia kondycję, sylwetkę i dodaje energii - wiem to z doświadczenia. Cieszę się, że po raz kolejny spotkamy się na trasie – powiedział Piotr Jaworski, Burmistrz Białołęki.

W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło udział 700 biegaczy. W jej trakcie z dziesięciokilometrowym dystansem zmierzyły się całe rodziny.

Partnerem imprezy jest Galeria Północna. Inwestor nowopowstającego centrum handlowego przy ulicy Światowida otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę Otwarcie Galerii Północnej, pierwszego od blisko dekady dużego centrum handlowego w Warszawie, jest planowane na 2017 r. Po ukończeniu inwestycji mieszkańcy północno-wschodnich rejonów Warszawy otrzymają do dyspozycji  250 sklepów i punktów usługowych. Klienci, poza szeroką ofertą handlową, znajdą w niej restauracje, sale kinowe, kawiarnie, fitness.

– Od początku naszej inwestycji współpracujemy z władzami Białołęki. Efektem naszego dialogu jest nie tylko dostosowany do potrzeb dzielnicy projekt Galerii Północnej, ale również nasz udział
w inicjatywach kierowanych do mieszkańców dzielnicy, takich jak Bieg przez Most. Wspieramy to wydarzenie od jego drugiej edycji i z przyjemnością obserwujemy rosnące zainteresowanie imprezą. Cieszymy się tym bardziej, że wśród nas również można znaleźć zapalonych biegaczy, którzy zmierzą się z trasą biegu – dodał Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny GTC. Galeria Północna będzie sponsorem głównym imprezy także w latach 2016 i 2017.

10 kilometrowa trasa jest podobna do poprzednich edycji. W tym roku zmianie ulegnie lokalizacja startu i mety, które będą w okolicach Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz w Parku Picassa. Trasa posiadać będzie atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, co gwarantuje oficjalne rekordy życiowe. Zawodnicy na pokonanie dystansu będą mieć 90 minut.

Zapisy i wszelkie informacje są dostępne na stronie dedykowanej wydarzeniu: www.biegprzezmost.pl.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
03-122 Warszawa
ul. Modlińska 197
Telefon:
22 44 38 400
Godziny pracy:
Pon-Pt: 08:00 - 16:00

Więcej na temat działania urzędu w komunikacie...

Wjazd na parking urzędu po pobraniu biletu. Opłata: 3 h bezpłatnie, później 5 zł za każdą rozpoczętą godzinę. Więcej w regulaminie.

Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
17640109
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg