logo.png
                 
pl
pl
 
Nowe pomieszczenia dla Pogotowia Ratunkowego
Opublikowano: 21.10.2019
grafika

Zarząd Dzielnicy Białołęka podjął uchwałę o przeznaczeniu dwóch pomieszczeń znajdujących się na parterze budynku przy Marywilskiej 44, na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie pracownicy pogotowia zajmują pomieszczenia na poziomie -1, które muszą opuścić ze względu na planowany remont piwnic oraz prace przy wzmocnieniu fundamentów budynku filii Urzędu Dzielnicy Białołęka. Nowe pokoje znajdują się w części budynku zajmowanej przez przychodnię, ale przekazanie ich na potrzeby pogotowia nie będzie miało negatywnego wpływu na funkcjonowanie placówki medycznej. Obie jednostki z powodzeniem zmieszczą się na powierzchni zajmowanej obecnie przez przychodnię.
- Liczymy, że nowe pomieszczenia zapewnią pracownikom pogotowia lepsze warunki pracy  -  mówi Anna Majchrzak, zastępca Burmistrza Białołęki. -  W związku z tym, że pogotowie zmieni wyłącznie kondygnację w ramach tego samego budynku, jednostka  nie będzie musiała dokonywać skomplikowanych zmian w procedurze operacyjnej - dodaje Anna Majchrzak.

Podjęta uchwała czeka na uprawomocnienie, następnie zostanie zawarta umowa z Pogotowiem Ratunkowym na najem nowych pomieszczeń.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Urząd Dzielnicy Białołęka, m.st. Warszawy
03-122 Warszawa, ul.Modlińska 197
Telefon: 22 44 38 400
Stronę odwiedziło osób:
16969335
bo_logo_baner.png
ban-konsultacje.jpg
inicjatywa baner wysuwany1.jpg
ban-mapa.jpg
ban-kontakt.jpg
ban-19115.jpg
ban-bip.jpg
rodo1.png
GASTRO PNG.png
SPIERAMY PNG-1.jpg
koronawirus działania warszawy.png
ban-facebook.jpg
ban-youtube.jpg
ban-instagram.jpg